używane lustrzanki cyfrowe

Zdrowe menu Matki karmiącej!

Temat: KM 5D Vs Pentax K110D
Czesc! Potrzebuje aparatu ze stabilizatorem... Pod uwage biore te aparaty... ew jeszcze KM7D... Kupowal ktos kiedys uzywana lustrzanke cyfrową?? Mial ktos kiedys Pentaxa cyfrowego?? Ogulnie ktory aparat byscie radzili ??
Źródło: forum.fotopolis.pl/viewtopic.php?t=3869Temat: Panasonic DMC-FX7
Aparat jest dobry na upamiętnianie prywatek czy innych małych imprez a jeśli chodzi o jakieś ambitniejsze fotografowanie to nie za wiele można nim zdziałać (brak funkcji manualnych- poza balansem bieli). Rozbierzność w cenach tego modelu (nieużywanego) w różnych sklepach, dochodzi do prawie 1000zł Biorąc pod uwagę taką rozbierzność, w tej cenie można spokojnie kupić używaną lustrzanke cyfrową (np. canona 300 D), ale znowu takiego dużego aparatu nie weźmiesz na impreze i nie schowasz do kieszeni. Wszystko zależy do czego chcesz go używać. Myśle że można znaleźć coś tańszego o tych samych funkcjach. Nie chcę nic sugerować, ale myśle że warto przyjżeć się niektórym modelom firmy sony.
Źródło: fotosik.pl/forum/viewtopic.php?t=199


Copyright (c) 2009 Zdrowe menu Matki karmiącej! | Powered by Wordpress. Fresh News Theme by WooThemes - Premium Wordpress Themes.